Zabiegi

Doświadczenie i wiedza na temat urządzeń i zabiegów Medycyny Estetycznej pomogło w doborze zabiegów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Jednym z powszechnych problemów, z którym borykają się Kobiety jest cellulit, Endermologie™ LPG, urządzenie Integral jest najbardziej popularnym zabiegiem i dającym najlepsze rezultaty w wygładzaniu pomarańczowej skórki. Tkanka tłuszczowa, to kolejny problem z którym mają problem zarówno Kobiety jak i Mężczyźni, najnowsza głowica Integral 2 posiada największą komorę zassania, aby móc dotrzeć do głębokiej tkanki tłuszczowej. Skóra z wiekiem, po porodach, po gwałtownym schudnięciu przestaje być elastyczna, odpowiedni program zabiegowy Endermologie® pozwala na stymulację jej mikrouderzeniami 16 razy na sekundę, aby ją ujędrnić. 

 
Po porodzie, dojrzewaniu bardzo częstym problemem są rozstępy, z którymi radzą sobie tylko odpowiednie technologie laserowe. Laser diodowy Emerge™ tworzy w skórze frakcyjne, nieablacyjne kontrolowane uszkodzenia, które regenerują się na zdrowszą, gładszą tkankę. Podobnie radzi sobie z bliznami, a przy pomocy odpowiedniego zastosowania Endermologii zregeneruje zbliznowaciałą tkankę i wygładzi zrosty tworzące się pod i wokół niej. 


Zmarszczki są oznakami przemijającego czasu, a także nadmiernej mimiki twarzy, laser Emerge™ szybko się upora ze zmarszczkami, a zabiegi Endermolift® pobudzą fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, co pomorze uzyskać efekt na długo.
Skóra z czasem staje się niejędrna, odwodniona, szara, matowa. Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym to szybki sposób na wyraźny efekt piękniejszej skóry.