Gabinet Medycyny Estetycznej Joanny Obidzińskiej 

Oferuje profesjonalne zabiegi estetyczne, fizjoterapeutyczne i medyczne. Najnowocześniejsze urządzenia i zaangażowanie operatora pozwala uzyskać najlepsze efekty w zakresie estetyki jak i zdrowia. Od lat specjalizuję się w popularnym na całym świecie zabiegu Endermologia, najnowocześniejszym urządzeniem Integral firmy LPG Endermologie®. Przeprowadzam także zabiegi diodowym laserem frakcyjnym, nieablacyjnym Emerge™, na bliznach, zmarszczkach, rozstępach i poprawiających sprężystość skóry. Oraz Mezoterapię Neauvia Organic tradycyjną metodą igłową.

Na Endermologię, zabiegi laserem frakcyjnym Emerge™, oraz mezoterapię zapraszam w dogodnych dla Pacjenta dniach i godzinach. Dostosowuję mój czas pracy do Waszych potrzeb. Zarówno Kobiety jak i Mężczyźni znajdą u mnie odpowiednie dla swoich potrzeb zabiegi. Pacjentom pragnącym zniwelować wszelkie niedoskonałości takie jak blizny, rozstępy, zmarszczki, przebarwienia polecam zabieg diodowym laserem frakcyjnym nieablacyjnym Emerge™. Dla tych, których głównym problemem jest nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit Endermologia LPG jest przyjemnym i najlepszym rozwiązaniem. Mezoterapia igłowa dla pragnących poprawić nawilżenie i sprężystość skóry. 

 Endermologie® LPG to nie tylko zabiegi pomagające kształtować sylwetkę Lipomassage™, to także Endermolift™ czyli zabiegi na twarz: wyszczuplające podbródek, poprawiające owal twarzy, przeciwzmarszczkowe, a także zabiegi na piersi, pozwalające w sposób naturalny przywrócić im jędrność. Endermotherapie™ to zabiegi na mięśniu, dla sportowców oraz dla kobiet po mastektomii, drenaż, zabiegi przed i po liposukcji, fizjoterapia blizn, zwłóknień i rehabilitacja.