Integral 2

Zabiegi Integral 2 Warszawa

Zabieg modelujący sylwetkę

Endermologia to jeden z najpopularniejszych zabiegów modelujących sylwetkę. Endermologie® to gwarantowana przez francuską firmę LPG Systems® ekskluzywna technologia mechanicznej stymulacji tkanek- Mecano Stimulation®. Endermologia reaktywuje uśpione komórki i w naturalny sposób stymuluje je do pracy. Pobudza komórkę tłuszczową do sprawniejszego spalania, budzi uśpione fibroblasty.
Specjalny system zdalnie sterowanych rolek LPG działa na skórę i komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy i produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny, ujędrniając wygładzając i wyszczuplając skórę.
Lipomassage™ reaktywuje proces lipolizy- przemiany tłuszczu w energię, oddziaływając na receptory Beta, które stymulują ten proces, a z wiekiem są bardziej leniwe do działania. Dzięki mechanicznej stymulacji Endermologie® uzyskujemy lepszą odpowiedź receptorów Beta a dzięki temu następuje rozpad trójglicerydu.

  • ZWIĘKSZONA LIPOLIZA O 70 %
  • CERTYFIKAT FDA POTWIERDZAJĄCY SKUTECZNOŚĆ W WALCE Z CELLULITEM
  • 130 OPUBLIKOWANYCH BADAŃ KLINICZNYCH
  • GLOBALNA MARKA OBECNA W PONAD 100 KRAJACH W ŚWIECIE OD 30 LAT
  • 100 % NATURALNE, BEZPIECZNE ZABIEGI

Urządzenie Integral 2 umożliwia zabiegi na ciało Lipomassage™, twarz Endermolift™, oraz zastosowanie fizjoterapeutyczne i medyczne Endermotherapie™.