Mezoterapia

Zabiegi mezoterapia warszawa

Zabiegi nawilżenia i ujędrnienia skóry

Mezoterapia kwasem hialuronowym przynosi efekty w postaci kompleksowego odświeżenia, nawilżenia i ujędrnienia skóry. Wskazana jest Pacjentom potrzebującym regeneracji skóry.

Zabieg przeprowadzany jest najbardziej efektywną, tradycyjną metodą igłową,

Kwas hialuronowy należy do substancji naturalnie występujących w naszym organizmie. Wypełniane są nim zmarszczki, usta, wykorzystywany jest też na skórę w celu nawilżenia.

Wstrzyknięcie pod skórę kwasu hialuronowego powoduje natychmiastowe nawilżenie, dużo bardziej intensywne niż w przypadku podania na skórę, zwiększenie elastyczności oraz wypełnienie delikatnych zmarszczek. Preparat stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Mezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, znacząco poprawiający jakość skóry. Jej celem jest dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie.

Efekty zabiegu zależą w dużej mierze od jakości zastosowanego produktu i powtarzalności sesji. Neauvia Organic Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już po pierwszym zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skteczność terapii.

Do uzyskania najlepszych efektów wystarczą zazwyczaj  4 zabiegi przeprowadzone w odstępach 3 tygodni. Chcąc zapewnić długotrwały rezultat, pod koniec serii warto zaoferować Pacjentowi przeprowadzenie zabiegu uzupełniającego, który powinien być wykonany po pół roku.

  • WYSOKIE STĘŻENIE KWASU HIALURONOWEGO ZAPEWNIAJĄCE DOSKONAŁE NAWILŻENIE
  • POPRAWA GĘSTOŚCI SKÓRY DZIĘKI HYDROKSYAPATYTOWI
  • REGENERACJA, KOREKCJA ZMARSZCZEK POWIERZCHOWNYCH
  • WIDOCZNA POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY
  • WYJĄTKOWE BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI POZYSKIWANIU KWASU HIALURONOWEGO Z BACCILUS SUBTILIS