O Nas

 

 

Medycyna Estetyczna Joanna Obidzińska to nowoczesny i ekskluzywny gabinet medyczny, mieszczący się w samym sercu Woli w Warszawie. Świadczę usługi z zakresu High-Tech, modelowania ciała, antystarzeniowe, laserowe, rehabilitacyjne, pielęgniarskie. Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przez lekarza: wypełnianie kwasem hialuronowym, toksyna botulinowa.


Zabiegi z mojej oferty wykonuję przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu, najwyższej jakości. Kluczem mojego profesjonalizmu jest połączenie życiowej pasji z wieloletnim doświadczeniem w pracy jako Specjalista ds Szkoleń w firmie ITP S.A. Szkoliłam w całej Polsce z wykonywania zabiegów na urządzeniach, które teraz sama wykorzystuję w swoim gabinecie. Wiedzę i umiejętności zdobyłam szkoląc się poza Polską. 

 
Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, dobierając zabiegi odpowiednie do jego potrzeb i oczekiwań.
Gabinet Medycyny Estetycznej to miejsce stworzone z myślą o wszystkich kobietach i mężczyznach, którzy chcą zatrzymać uciekający czas, a także zniwelować już istniejące skazy. 

Dr med. Paweł Obidziński jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Od 20 lat Specjalista ortopeda- traumatolog. Jest autorem pracy doktorskiej na temat uszkodzeń stawów. Ortopeda z dużym doświadczeniem w sercu Woli.

 
Zapraszam 

 

[/html][/fluid]