Endermolift

Zabiegi endermolift warszawa

Zabiegi głowicą na Twarz

ENDERMOLIFT™ to endermologia na twarz najnowszą głowicą Ergolift, napędzaną motorycznie, która skutecznie oddziałuje na czynniki odpowiedzialne za starzenie się skóry.

Intergal 2 posiada najnowszą głowicę, która zamiast magnesów ma w sobie silniczek, pobudzający skórę 4 razy bardziej. 

Przy produkcji nowej głowicy do twarzy w LPG we Francji zrobiono badania kliniczne oparte na biopsji skóry z policzka, które udowodniły znakomite rezultaty.

Badania kliniczne potwierdziły, że po 8 tygodniach terapii Endermologie® z techniką Mecano- Stimulation™ zawartość kolagenu w skórze wzrasta, co daje zwiększoną jędrność skóry  o 23%, produkcja elastyny wzrasta o 46%, a proces lipolizy zwiększony jest o 70%. Stymulowana jest także naturalna synteza kwasu hialuronowego o 80%

Głęboka warstwa skóry odzyskuje swoją gęstość dzięki odnowieniu włókien kolagenowych, w wyniku czego następuje lifting skóry oraz redukcja zmarszczek. Endermolift™ znakomicie modeluje owal twarzy, wyszczuplając podbródek.

Zabieg jest bezbolesny, relaksujący, nie wymaga rekonwalescencji ani przygotowań.

Operator dobiera odpowiedni poziom zassania oraz odpowiednią szybkość pracy głowicy, aby zadziałać na obszarze docelowym.

Nowością w endermologii są zabiegi ujędrniające piersi! Jedyny na rynku, nieinwazyjny i bezpieczny zabieg na piersi dający znakomite efekty.