Cele Leczenia

Medycyna estetyczna ulega szybkiemu rozwojowi. Współczesne technologie stają się coraz wyższej jakości, a Pacjenci poszukują jak najmniej inwazyjnych ale i najlepszych urządzeń, dających naturalnie wyglądające efekty. Dzisiejsza Medycyna Estetyczna łączy w sobie najlepsze z dostępnych, naukowo udowodnionych technik, aby pomagać ładnie się starzeć.
Ładnie się starzeć często nie wystarczy. Dbanie o siebie i leczenie idzie w parze. Zapobiegamy oznakom starzenia, ale jednocześnie likwidujemy skazy już powstałe takie jak rozstępy, blizny, zmarszczki. 


Holistyczne podejście do ciała to praca na wszystkich poziomach tkanki. Naskórek, skóra właściwa, tkanka podskórna to nie wszystko. Mięśnie są równie ważne przy kształtowaniu sylwetki i przy ogólnym dbaniu o zdrowie. Dlatego Endermologię tradycyjną łączymy z Lipo izolacją, czyli napięciem mięśnia podczas zabiegu, co daje lepsze efekty modelowania sylwetki i aktywność mięśnia.
Dla uprawiających sport rozgrzewka jest bezwzględna, wykonana w gabinecie, urządzeniem daje lepsze efekty, dokładniej zlokalizowane na potrzebie, a regeneracja po wysiłku fizycznym pozwala na szybszy powrót do formy.